Навігація

Останні
поновлення:

ТАНГРАМ

ТАНГРАМ - гра для дітей від 5 років, яка розвиває логічне мислення, просторову уяву та візуальне сприйняття. ... читати далі ...

Екологічні поради

Екологічні поради допоможуть Вам зменшити кількість відходів. ... читати далі ...

Еко-торби

Пластикові пакети не піддаються біоруйнуванню і можуть розкладатися у ґрунті сотні років. Користуючись багаторазовою еко-сумкою для покупок, ви не лише зменшуєте кількість пластикового сміття. ... читати далі ...

Акції

Повідомляйте нам про екологічні акції та приєднуйтеся до акцій ! Екологічні акції у Львові ...тут...

21 квітня - Всеукраїнська екологічна акція «Разом за чисте місто!»

 

Традиційно у квітні до Дня навколишнього середовища Культурна асоціація «Новий Акрополь» щорічно з 1992 року організовує екологічні акції навесні та восени.

Цього року у Львові акція відбулася 21 квітня у парку “Знесіння” на території Березового гаю.

Березовий гай знаходиться у віддаленій частині парку «Знесіння» біля залізничної колії. Сюди приїжджають на авто, приходять місцеві жителі, а також приводять на випас кіз. Нажаль, не всі люди залишають місце відпочинку чистим. За декілька років назбиралися гори сміття. Білі стовбури беріз, одягнені в шовковисте зелене вбрання, голубе небо і багато скла та пластику під ногами.

Протягом 4-х годин тривалості акції, ми зібрали більше 110 мішків сміття, що приблизно дорівнює 2-м тоннам. Всього взяло участь 22 волонтери. Дякуємо всім, хто присвятив цей день Березовому гаю!

Фотографії ... тут ...

Організатори: ГО «Культурна Асоціація «Новий Акрополь».

24.04.2012

17 вересня - акція прибирання «Чортових скель» + кухня на вогнищі та скелелазання

 

17 вересня 2011 року у Винниківському лісопарку на «Чортових скелях» зібрались близько 35 волонтерів, щоб приєднатись до всесвітнього руху «Clean up the world». Кожного року у передостанні вихідні вересня під цим гаслом на вулиці своїх міст і сіл виходять мільйони людей по всьому світі.

ЛМГО «Чистим плаєм» вирішило підтримати рух і організувати в цей день чергову акцію в рамках свого довготривалого соціально-екологічного проекту «Нам набридло сміття навколо!..». Чортові скелі стали місцем проведення акції невипадково, адже це одне з найулюбленіших місць відпочинку львів’ян, а також жителів міста Винники і села Лисиничі. Основним задумом акції було: залучити до вирішення проблеми нові громадські об’єднання і усіх небайдужих ентузіастів; продемонструвати новим «відпочиваючим» за допомогою вичищених галявин та агітаційних табличок, що не усім байдуже і що люди обурені їх поведінкою.

В результаті акції зі скель було вивезено 4 кубометри пресованих пластикових пляшок, 40 столітрових мішків скла і біля 50 мішків іншого сміття. Сміття вивозили "Львіввторресурси". Крім безпосереднього прибирання сміття, волонтери покуштували екологічні страви, зварені на вогнищі, а також отримали можливість відчути себе справжніми скелелазами разом з інструкторами від наших партнерів – турклубу «Аргонавт-Манівці».

Більше фотографій ...

Організатор: ЛМГО «Чистим плаєм» (067)812-52-60 Фрiдрiх; (097)239-71-09 Микита;

02.10.2011

Вперше у Львівській області - будівництво еко-будинку з важкого саману

 

4-5 серпня в Перемишлянському районі Львівської області відбувся семінар по розбудові еко-поселень.

Теоретична частина семінару була присвячена питанням єдності колективу у поселенні та облаштуванню ділянки за принципами пермакультури. Її проводила Засновник та голова Львівського Клубу відновлювального Органічного ЗемлеРобства - Наталя Переймибіда.

Під час практичної частини учасники семінару брали участь у будівництві будинку з саману (глина, пісок, солома). На момент початку семінару був готовий кам'яний фундамент овальної форми. В перший день семінару учасники замішували саман та клали перший шар саманної суміші на фундамент.

Фотографії - саманне будівництво ...

Господарі будинку запрошують усіх бажаючих долучитися до будівництва і отримати практичний досвід. Участь - безкоштовна. Проживання - в палатках, частина людей може розміститися в будинку в сусідньому селі. Контакт: 050-4304626, 098-4989066 Олег і Юля.

Організація семінарів по розвитку екопоселень у Львівській області: 066-96-240-45 ОКЦ «Сім променів».

07.08.2011

23 - 29 травня - Екологічний проект «Земля в пакеті»

 

23 - 29 травня у Львові в Центрі міської історії Центрально-Східної Європи проходила фотовиставка «Земля в пакеті».

25 травня пройшов кінопоказ тематичної стрічки «Addicted to plastik», режисер - Ян Коннахер.

26 травня відбувся майстер-клас по розмальовуванню екоторбинок, який зібрав близько 60 учасників.

Більше фотографій ...

Організатор: Theodor Heuss Kolleg

20.07.2011

16 квітня - Всеукраїнська екологічна акція «Let’s do it world!»

 

16 квітня добровольці Львова об’єдналися з метою очищення парків нашого міста від сміття та поширення ідеалу доброї волі. Організаторами було вирішено прибирати сміття в парку «Знесіння». Спонсора на придбання мішків під сміття та рукавиць для роботи волонтерів не було знайдено, але це не стало перешкодою на шляху активістів. Все необхідне було придбано за кошти організаторів.

В результаті 4-х годин прибирання 43 добровольці в зібрали 75 мішків зі склом та 75 - з пластиком та загальним сміттям.

ТОВ "АВЕ Львів" надало сміттєзбиральну машину. ТДВ “ЛЬВІВВТОРРЕСУРСИ” погодилось в найближчий робочий день купити зібране волонтерами скло та пластик. Отримані кошти будуть передані у фонд парку.

Фотографії ... тут ...

Організатори: Студентське братство НУ «Львівська політехніка», ГО «Культурна Асоціація «Новий Акрополь», НГЕІ «Чистий Львів», екологічний гурток географічного факультету ЛНУ ім. І.Франка та інші.

25.05.2011

7 березня - акція «Збережімо первоцвіти!»

 

7 березня в ЕКО-магазині відбулася акція акція «Збережімо первоцвіти!».

Метою акції було застерегти людей купувати весняні квіти, занесені до Червоної книги, а натомість навчитися робити гарні квіти з паперу своїми руками.

Було проведено майстер-клас по створенню квітів з паперу. Прийшли хлопці і дівчата, студенти і учні (школа №85, №94), які хотіли подарувати паперові квіти своїм близьким.

Учасники акції дарували підсніжники з паперу чоловікам на вулиці разом з листівкою про мету акції.

Більше фотографій ...

Організатори: ЕКО-магазин та ОКЦ «Сім променів», за підтримки АДЕО «Легіони Землі».

10.03.2011

Березень - підтримай акцію «Збережімо первоцвіти!»

 

Підтримай весняну акцію «Збережімо первоцвіти!»

Первоцвіти – це низка дикоросів, що квітнуть наприкінці зими та на початку весни: усі види підсніжників, цикламени, сон-трава і крокуси (шафрани). Сюди входять конвалія та нарцис вузьколистий.

Всі ці рослини знаходяться на межі зникнення і занесені до Червоної книги України.

Як стверджують експерти, пік продажу рослин припадає на Міжнародний жіночий день (8 березня). Чи можемо ми привітати наших рідних не зриваючи квітів?

Ми можемо створити букет паперових квітів (орігамі) власними руками. Якщо кожний з вас розповість і покаже як робити такі подарунки своїм друзям ми врятуємо з вами це диво природи – первоцвіти!

- Як зробити підсніжники, які показані на фото, дивіться ... тут ...

- Можна провести з дітьми позакласний захід «Збережімо первоцвіти!» з виготовленням квітів з паперу. Приклад заняття ... тут ...

- Синя квітка з паперу, покрокова схема. Інструкції на англійській мові.

- Тюльпани з паперу, покроково.

25.02.2011

2 жовтня - Прибирання парку Знесіння

 

Субота 2 жовтня - Екологічна акція прибирання парку Знесіння.

Незважаючи на холод, туман і дощик, акція відбулася! Учасники прибрали гору Лева (Лису гору). Пластик і скло збиралися окремо. Пластикові пляшки були спресовані та викинуті в контейнер для пластику.

Більше фотографій ...

Культурний центр "Новий Акрополь" Львова. Тел.: (097) 365 4835, 237 08 47.

08.10.2010

27-28.08.2010 - Геть пластик - спам! Дай шанс ГОРБАМ !

 

"Геть пластик-спам! Дай шанс ГОРБАМ !" - під таким гаслом пройшла еко-мистецька акція "Карпатський Протяг – дія відчайдухів!" в рамках проекту "Нові Карпати без пластикового спаму" (Івано-Франківськ).

Детальніше про акцію, фоторепортаж.

29.08.2010

Переможець конкурсу на кращий малюнок для екоторби

 

Переможець конкурсу на кращий малюнок для екоторби Сердюк Сергій (Львів) отримав приз: натуральне мило ручної роботи та еко-сумку з надісланим малюнком. Приз вручила представник еко магазину (вул.Зелена,32). Конкурс на кращий малюнок для екоторби продовжується.

Більше фотографій ...

27.08.2010

Попередні акції

Про попередні акції дивіться ... тут ...

Новини:

15.09.2011

17 вересня - акція прибирання "Чортових скель".

23.05.2011

23-29 травня - Екологічний проект «Земля в пакеті». Альтернативою пластиковим пакетам є бавовняна торбинка.

07.05.2011

21 травня - семінар: «Екологічне та економічне будівництво»

24.09.2010

Клуб Органічного Землеробства переїжджає на вул.Шопена, 8. Телефон: 243-02-00.

19.09.2010

Змінено дизайн сайту "Еко-Львів".

18.09.2010

В еко-магазині тепер у продажу ТАНГРАМ - гра, яка розвиває логічне мислення, просторову уяву та візуальне сприйняття.

29.08.2010

Вийшла нова серія ЕКО-сумок "Дерево життя".

Статті:

Вирощування еко-продуктів

В Україні є людина, яка на 8,5 тисячах гектарів землі вирощує екологічно чисту продукцію і стабільно отримує високі врожаї. Семен Антонець 35 років не перекопує землю, використовуючи безвідвальний метод землеробства, 32 роки – без хімікатів, 16 – без мінеральних добрив… ... читати далі ...

Е-добавки в їжі

Харчові добавки (загадкові коди "Е") — простий та дешевий спосіб надати продукту привабливий вигляд і колір, посилити смак, а також продовжити тармін зберігання. ... читати далі ...

Вегетаріанці рятують світ

Наш спосіб харчування не меншою мірою впливає на екологію. ... читати далі ...

Бездріжджовий хліб

Однією з основних проблем здорового харчування, як це не парадоксально, є хліб. Практично весь хліб, хлібобулочні вироби та випічка робляться на пекарських дріжджах. ... читати далі ...